اطلاعیه برگزاری ترم تابستان 98

بدین­وسیله به اطلاع دانشجویان محترم می­رساند، مرکز آموزش عالی کاشمر در نظر دارد تعدادی از دروس عمومی و پایه را در ترم تابستانی 98 برگزار نماید. کلیه دانشجویان دانشگاه­هاي وابسته به وزارت علوم تحقیقات و فناوري و وزارت بهداشت درمان و آموزش پزشکی کشور در صورت تمایل مجاز به ثبت نام هستند. ضروري است که کلیه ضوابط و مقررات ترم تابستان به شرح ذیل مورد توجه قرار گیرد. بدیهی است، مسئولیت عدم رعایت ضوابط و مقررات مذکور به عهده متقاضی است.

۱- عناوین درسی به قرار زیر است:

  • دروس عمومی:

اندیشه اسلامی 1، اندیشه اسلامی 2، اخلاق اسلامی، آیین زندگی، انقلاب اسلامی ایران، تاریخ فرهنگ و تمدن اسلامی ( یا تاریخ تحلیلی صدر اسلام، تاریخ امامت)، تفسیر موضوعی قرآن (یا تفسیر موضوعی نهج البلاغه) ، ادبیات فارسی، زبان انگلیسی (عمومی)، دانش خانواده و جمعیت، تربیت بدنی 1 و ورزش(تربیت بدنی 2)

  • دروس پایه

ریاضی عمومی 1، ریاضی عمومی 2، ریاضی 3(معادلات دیفرانسیل)، فیزیک 1، فیزیک 2، معادلات دیفرانسیل

  • دروس تخصصی

زبان تخصصی (گروه علوم و مهندسی آب)

۲- دانشگاه در ترم تابستان هیچگونه خدمات رفاهی شامل سلف، خوابگاه،  استفاده از کتابخانه، اینترنت و ... نخواهد داشت.

۳- شرط برگزاری کلاس­های ترم تابستان رسیدن به حدنصاب می­باشد.

۴- در صورتی که درس یا دروسی از سوي آموزش دانشگاه به علت نرسیدن به حدنصاب لازم حذف شود، شهریه پرداختی با تایید معاون آموزشی دانشگاه قابل عودت خواهد بود (لذا کلیه دانشجویان می­بایست در زمان ثبت نام، شماره کارت و شماره حساب بانکی خود را در اختیار دانشگاه قرار دهند).

۵- در صورت عدم مراجعه، انصراف و یا حذف دروس انتخاب شده به هر دلیلی توسط دانشجو، شهریه واریز شده به هیج وجه قابل استرداد نمی­باشد..

۶- حداکثر واحد قابل اخذ در ترم تابستان ۶ واحد است و حذف و اضافه در ترم تابستان امکان پذیر نمی­باشد.

۷- کلیه کلاس­ها به صورت حضوري است و اخذ دروس با تداخل زمانی به هیج وجه امکان­پذیر نخواهد بود. (دروس ۲ واحدی ۶ ساعت در هفته و دروس ۳ واحدی 8 ساعت در هفته تشکیل خواهد شد.)

۸- تقویم آموزش ترم تابستان:

تقویم آموزشی ترم تابستان

ثبت نام اولیه و انتخاب واحد

از 18/03/1398 تا 18/04/1398

اعلام لیست نهایی دروس که به حد نصاب رسیده اند

19/04/1398

شروع کلاس ها

22/04/1398

پایان کلاس ها

31/05/1398

امتحانات

02/06/1398 لغایت07/06/1398

 

۹- ضروري است دانشجویان سایر دانشگاه­ها برای ثبت نام نسبت به دریافت فرم مهمانی از دانشگاه محل تحصیل (که در آن عنوان دروس، تعداد واحد درسی، شماره و تاریخ نامه که به تایید مدیریت آموزش دانشگاه مبدا رسیده است) اقدام نمایند. برای این منظور بایستی به همراه معرفی نامه از دانشگاه محل تحصیل خود به آموزش دانشگاه در ساعات اداری مراجعه نمایند. عواقب هرگونه مغایرت در واحدهاي اخذ شده، به عهده دانشجو است و دانشگاه هیچگونه مسئولیتی در خصوص تغییر، جابجایی، حذف و مکاتبه با دانشگاه مبدا در خصوص این مغایرت و یا عودت شهریه ندارد. دانشجویان علاوه بر ارائه فرم مهمانی اصل شناسنامه و اصل کارت ملی و یک قطعه عکس بهمراه داشته باشند.

۱۰- دانشجویان مرکز آموزش عالی کاشمر که متقاضی اخذ درس در دانشگاه­های دیگر می­باشند، می­بایست ابتدا درخواست خود را که شامل نام دروس و دانشگاه مقصد می­باشد را به مدیر گروه مربوطه تحویل داده و پس از تایید به مدیریت امور آموزشی جهت صدور معرفی نامه تحویل نمایند. شایان ذکر است هزینه ترم تابستان این دسته از دانشجویان مطابق با قوانین دانشگاه مقصد خواهد بود. حداکثر واحد قابل اخذ در ترم تابستان 6 واحد (و برای دانشجویان فارغ التحصیل 8 واحد) می­باشد.

 راه های برقرای ارتباط با مرکز جهت کسب اطلاعات بیشتر:

شماره تماس: 05155258801

شماره نمابر: 05155258803

سایت مرکز: kashmar.ac.ir

پست الکترونیکی: Info@kashmar.ac.ir

 کانال مرکز در پیام رسان بومی سروش: sapp.ir/ukashmar