بیانیه مرکز آموزش عالی کاشمر به مناسبت یوم ا... 12 فروردین

مرکز آموزش عالی کاشمربا صدور بیانیه ای یوم ا... 12 فروردین را به عنوان یکی از مهمترین روزها در سیر تحولات انقلاب اسلامی ایران برای ثبیت حق رای و اندیشه مردم در نظام اسلامی گرامی داشته و کلیه اساتید ، پرسنل و دانشجویان این مرکز بار دیگر برای تحقق آرمان های انقلاب اسلامی هم پیمان می شوند.
به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل مرکز آموزش عالی کاشمر ، متن بیانیه این مرکز بدین شرح است:
نهال انقلاب اسلامی که در ۲۲ بهمن ۱۳۵۷ با جانفشانی و رشادتهای ملت ایران تحت زعامت امام خمینی"ره" به بار نشست و با پیروزی آن، زمینه مهم‌ترین همه پرسی تاریخ ایران زمین، جهت تعیین نوع حکومت، فراهم شد لذا اولین رای‌گیری در نظام جمهوری اسلامی ایران در 12فروردین سال 1358 صورت گرفت و این روز، نقطه عطف و تاریخی برای ملت قهرمان و فهیم ایران اسلامی در پاسداری از ثمرهٔ ارزشمند و دست آورد سترگ انقلاب اسلامی است که با مهر تأیید اکثریت قاطع اقشار مختلف مردم ایران به انقلاب اسلامی و تشکیل حکومت جمهوری اسلامی به صورت قانونی تثبیت شده است.
در 12 فروردین 58 استقرار نظام جمهوری اسلامی به رای مردم گذاشته شد تا همه بتوانند در مهم‌ترین تصمیم تاریخ ایران سهیم باشند و نظامی مستقر شود که پشتوانه اصلی آن مردم هستند.
بی تردید رفراندوم 12 فروردین در تمامی دنیا بی نظیر بود ودر سال های بعد هم تا به امروز و حتی زمانی که کشور درگیر جنگ بود هیچ انتخاباتی به تعویق نیفتاد و همیشه مردم بودند و هستند که دولت ها و شخصیت های مسئول کشور را انتخاب می کنند و این همان معنای مردم سالاری دینی است.
امروز نیز جامعه دانشگاهیان کشور در کنار ملت بزرگ ایران در تحقق منویات رهبر معظم انقلاب به پشتوانه بیانیه گام دوم انقلاب و در پی تحقق شعار امسال و با تلاش برای رونق تولید، در سایه همدلی و اتحاد ، متعهدانه در صحنه حضور داشته و به حمایت از نظام مقدس جمهوری اسلامی می‌پردازند که خود به آن رأی مثبت داده‌اند ودر راه پاسداری از نظام و انقلاب همانند ۴۰ سال گذشته از هیچ کوششی دریغ نکرده و تا پای جان در این راه، پایدار می‌مانند.
مرکز آموزش عالی کاشمر
فروردین ماه 98