بیانیه مرکز آموزش عالی کاشمر در محکومیت اقدام خصمانه آمریکا در قبال سپاه

مرکز آموزش عالی کاشمر اقدام غیرقانونی و خصمانه رژیم امریکا در قرار دادن نام سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در فهرست «سازمان‌های تروریستی خارجی» را محکوم کرد.
به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل مرکز آموزش عالی کاشمر متن کامل بیانیه این مرکز بدین شرح است؛
بسم الله الرحمن الرحیم
سپاه پاسداران انقلاب اسلامی به عنوان شجره ای طیبه، درزمره یکی از دستاوردهای بزرگ  نظام جمهوری اسلامی ایران به شمار می رود که پیوسته در خط مقدم مقابله با تروریسم در منطقه بوده است. بدون شک  نقش این نیروی ایثارگر و انقلابی در مقابله با القاعده، داعش، النصره و سایر گروه‌های تروریستی در منطقه توسط مردم و دولت‌های آسیب‌دیده همواره مورد تقدیربوده است.
از این روبا توجه به برکات سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در حفظ امنیت و مسائل دفاعی، شاهد بوده ایم این نیروی رشید و مخلص طی چهار دهه از عمر انقلاب در عرصه هایی همچون سازندگی، عمران، خدمت‌رسانی به محرومان، مسائل فرهنگی و هنری و تولید فکر انقلابی به خوبی نقش‌آفرینی نموده و از ارزشها و دستاوردهای نظام  پاسداری نموده است.
اینک مرکز آموزش عالی کاشمر ،ضمن محکومیت شدید اقدام غیرقانونی و خصمانه رژیم ایالات متحده امریکا در قراردادن سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در فهرست «سازمان‌های تروریستی خارجی»، این اقدام بی‌اساس را خطر عمده‌ای برای صلح و امنیت منطقه‌ای و بین‌المللی و نقض آشکار قواعد آمره حقوق بین‌الملل و منشورملل متحد می‌داند.بدون شک جامعه دانشگاهی، دانشجویان و اساتید دانشگاهها از جمله مرکز آموزش عالی کاشمر از مسئولان حوزه سیاست خارجی انتظار دارند؛ ضمن اقداماتی متناسب، با این دست اعمال ناشایست دولت آمریکا مقابله کنند.
بدیهی است؛ امروز ایران اسلامی در سایه وحدت و همبستگی نیروهای مسلح و علمی و با رهبری و تدابیر عالمانه رهبر معظم انقلاب  بر تمامی توطئه‎ها، نیرنگ‎ها و دسیسه‎های دشمنان اسلام و مسلمین پیروز و کامیاب خواهد بود.

مرکز آموزش عالی کاشمر
فروردین ماه ۹۸