فعالیت های فرهنگی و اجتماعی مرکز آموزش عالی کاشمر براساس استفاده حداکثری از ظرفیت های نخبگان فرهنگی و اجتماعی و تعاملات بین دانشگاهی صورت می گیرد

معاون فرهنگی ، اجتماعی مرکز آموزش عالی کاشمر گفت: برنامه ریزی آتی فعالیت های فرهنگی و اجتماعی مرکز براساس استفاده حداکثری از ظرفیت های نخبگان فرهنگی و اجتماعی شهرستان، تعاملات بین دانشگاهی و پایش و ارزیابی برنامه ها صورت می گیرد.
دکتر میثم عابدین پور در گفتگو با روابط عمومی و امور بین‌الملل مرکز آموزش عالی کاشمر گفت: در جلسه معاونین و مدیران فرهنگی و اجتماعی دانشگاه های منطقه 9 کشور که با حضور دکتر غفاری معاون محترم فرهنگی و اجتماعی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری به میزبانی دانشگاه بجنورد برگزار شد؛عملکرد فرهنگی و اجتماعی دانشگاه های منطقه 9 کشور به عنوان یکی از برترین مناطق 10 گانه کشور عنوان شد.
وی افزود: در این جلسه با اشاره به پیشرفت تکنولوژی و آسیب های احتمالی آن، بر کارآفرینی دانشگاهها در حوزه فرهنگی و اجتماعی تاکید شد.
.دکتر عابدین پور افزود:محورهای اصلی بحث و تبادل نظر در این جلسه بررسی آیین نامه نشریات دانشجویی، عفاف و حجاب و تشکل های اسلامی دانشجویی بود.
وی گفت: همچنین مواردی همچون برگزاری اردوهای دانشجویی و فضای مجازی در این جلسه مورد بررسی قرار گرفتند.
عابدین پور ضمن پر بار دانستن این جلسه اظهار داشت: برنامه ریزی آتی فعالیت های فرهنگی و اجتماعی مرکز براساس خروجی این جلسه و استفاده حداکثری از ظرفیت های نخبگان فرهنگی و اجتماعی شهرستان، تعاملات بین دانشگاهی و پایش و ارزیابی برنامه ها صورت خواهد پذیرفت.
گفتنی است ؛ در ابتدای این جلسه معاونین و مدیران فرهنگی دانشگاه های منطقه 9 کشور در قطعه شهدای گمنام دانشگاه بجنورد حضور یافته و با اهدای گل یاد فداکاری شهدای والامقام را گرامی داشتند.

 

دسته مطلب: