هزینه برگزاری مراسم بزرگداشت مقام معلم در مرکز آموزش عالی کاشمرصرف کمک به سیل زدگان می شود

رئیس مرکز آموزش عالی کاشمر :
هزینه برگزاری  مراسم بزرگداشت مقام معلم در مرکز آموزش عالی کاشمرصرف کمک به سیل زدگان می شود
✡ رییس مرکز آموزش عالی کاشمر  گفت: امسال هزینه برگزاری مراسم بزرگداشت مقام معلم صرف کمک به سیل زدگان می شود.
✡هادی معماریان خلیل آباد در گفتگو با روابط عمومی و امور بین الملل مرکز آموزش عالی کاشمراظهار کرد: با توجه به میزان خسارت وارده شده در سیل اخیر به سیل زدگان در استانهای گلستان و ایلام و  و وجود مشکلات زیادی برای دانش آموزان و فرهنگیان شهرهای سیل زده، مطابق مصوبه ستاد بزرگداشت هفته معلم در مرکز آموزش عالی کاشمر، مقرر شد ؛ برگزاری مراسم بزرگداشت مقام شامخ معلم در  این مرکز لغو و هزینه‌های برگزاری این همایش صرف کمک به فرهنگیان و دانش‌آموزان سیل زده شود.
✡وی با تأکید براینکه این تکریم از معلمان و  اساتید دانشگاه ها  باید در طول سال و مداوم انجام شود و همه اقشار جامعه در آن دخیل باشند، گفت: منزلت و جایگاه استاد و معلم در جامعه باید حفظ و حق و حقوق معلمان و استادان در قبال تلاش‌های بی‌شائبه آنان رعایت شود.
✡وی با قدردانی از تلاش‌های اعضای هیئت علمی و اساتید مرکز و علاقمندی و موافقت آنان با ابراز همدردی با حادثه دیدگان سیل فروردین ماه امسال اظهار داشت: با برنامه ریزی های انجام شده هزینه برگزاری مراسم به سیل زدگان اعطا می شود.
✡وی افزود: اگرچه سال ۹۷ مرکز آموزش عالی کاشمر با فراز و نشیب هایی همراه بود؛ ولی نظام‌بخشی به فعالیت اعضای هیئت علمی در اولویت برنامه‌ها قرار گرفت که در سال ۹۸ نیز این رویکرد استمرار و ادامه خواهد یافت.
✡وی تصریح کرد: توانمندی اعضای هیئت علمی یک باور است که می‌بایست در قالب برنامه‌های اصولی اجرایی شود تا بتوانیم نقش خود را در راستای توسعه علمی به منظور دستیابی به توسعه پایدار منطقه گام عملیاتی کنیم.
✡وی افزود: امروز اگر شاهدیم بیش از 90 درصد از اعضای جامعه از سواد مطلوب برخوردارند و نیروی کارشناسی در تمام سطوح به اندازه کافی وجود دارد، حاصل زحمات شبانه‌روزی استادان و معلمان عزیز کشور است و ما قدردان زحمات همه‌ی این عزیزان هستیم.
✡وی ادامه داد: رویکرد مرکز آموزش عالی کاشمر در بحث توسعه کیفی بی‌‌شک مورد حمایت همه‌‌ی اساتید و اعضای هیئت علمی این مرکز است و  با چنین رویکرد و برنامه‌ای و با وجود استادان با انگیزه، این مرکزمی‌تواند به یکی از دانشگاه‌های مطرح و سرآمد درمنطقه تبدیل  شود.
✡به گفته او مرکز آموزش عالی کاشمربا کمک اساتید بزرگوار و انتقال دانش به دانشجویان و نسل جوان می تواند نقطه‌ی اتکاء بزرگ‌ترین تحولات علمی و دانشی در منطقه باشد.
✡وی خاطرنشان کرد : دانش یعنی دانایی و تسلط به آن مقوله‌ای  است که اساتید مسئولیت آن را بر عهده گرفته اند لذا اینجانب ضمن قدردانی از تلاشهای اساتید این مرکز،امیدوارم بتوانیم با هم افزایی و انتقال دانایی حرف‌های دست اول در منطقه داشته باشیم.