امروز چهارشنبه 4 ارديبهشت 1398

مشاوره دانشجویی

مواجهه با مسائل مختلف زندگی اعم از فردی، خانوادگی، اجتماعی، تحصیلی، شغلی، حقوقی و غیره اغلب چالش برانگیز و همراه با احساس نارضایتی، سردرگمی، ‌اضطراب، استیصال و درماندگی است. همه به تجربه دریافته‌ایم که به تنهایی قادر به اداره همه مسائل مختلف زندگی نیستیم. گاهی ممکن است به منظور حل مشکلات از راهنمایی خانواده، دوستان و اطرافیان بهره‌مند شویم، لیکن کمک تخصصی، حل بهتر و سریع‌تر مشکل را با احتمال خطای کمتر میسر می‌سازد. ورود به دانشگاه و شروع زندگی دانشجویی، به دلیل تغییرات عمده‌ای که در عرصه‌های مختلف زندگی برای فرد به وجود می‌‌آورد، استرس‌ زا است و گاهی به دلیل عدم دسترسی به منابع حمایتی مطمئن، موجب ایجاد بحران‌هایی برای دانشجو می‌شود. مرکز مشاوره دانشگاه با توجه به ضرورت‌های فوق و به منظور کمک به دانشجویان جهت اداره و مدیریت مسائل عمده دوران زندگی دانشجویی راه اندازی شده و خدمات متعددی را در زمینه‌های مختلف ارائه می‌کند.

 مشاور:

جناب آقای دکتر احمد اکبری

ساعات حضور:
روزهای شنبه و سه شنبه  از ساعت 13-9
روزهای دوشنبه و چهارشنبه از ساعت 17-15

 

دانشجویان گرامی ارائه خدمات مشاوره کاملاَ رایگان می باشد.
جهت هماهنگی و گرفتن وقت به اموردانشجویی مرکز آموزش عالی کاشمر (خانم خواجه) مراجعه نمایید.

 

 

 پزشک معتمد 

بدینوسیله به اطلاع می رساند که با توجه به هماهنگی های انجام شده بین مرکز آموزش عالی کاشمر و درمانگاه شبانه روزی کوثر (واقع در خیابان امام 6)، دانشجویان عزیز می توانند در تمام ساعات شبانه روز با ارائه کارت دانشجویی و کپی آن از تخفیف خدمات پزشکی درمانگاه کوثر بهره مند گردند.

لازم به ذکر است که دانشجویان دارای دفترچه بیمه مبلغ 1000 تومان و دانشجویان فاقد دفترچه بیمه مبلغ 2000 تومان بابت هزینه ویزیت پرداخت خواهند نمود.