اطلاعیه تکمیلی دانشجویان ورودی جدید

       دانلود راهنمای ورود به سامانه پویا (پرتال دانشجویی)                 

 

                دانلود راهنمای ورود به سامانه آموزش مجازی                 

 

              دانلود راهنمای واریز شهریه دانشجویان نوبت دوم              

 

دانشجویان ورودی جدید که هنوز اقدامی نکرده و یا نمی دانند باید چه اقدامی انجام دهید، موارد مشروحه ذیل را که به ساده ترین جملات نوشته شده فقط انجام دهید.
 

با توجه به استقبال زیاد و شرایط ویروس کرونا از هرگونه تماس و حضور در دانشگاه خودداری نمایید، بعد از دریافت مدارک شما اقدامات مورد نیاز بعدی در زمانی که نیاز باشد اطلاع رسانی خواهد شد.
 

1)ارسال مدارک به روش پستی مطابق راهنمایی که در سایت قرار داده شده است. (مهلت ارسال تا پایان آبان ماه تمدید گردید.)

 

2) ارسال عکس تعدادی از مدارک به شماره09360104481(مدارک لازم در راهنمای سایت قرار داده شده است.)(مهلت ارسال تا پایان آبان ماه تمدید گردید.)
با توجه به حجم بالای ثبت نام ها به یک پیامرسان (سروش، تلگرام واتساپ) ارسال و تا آخر ماه فقط منتظر بمانید و از ارسال پیام یا تماس یا حضور در دانشگاه خودداری نمایید.مدارک بررسی و اطلاع رسانی خواهد شد.

                             راهنمای ارسال مدارک بصورت مجازی                            

بعد از انجام مراحل فوق نیاز به اقدام دیگری نیست و منتظر اطلاع رسانی بعدی باشید و از هرگونه تماس تلفنی و یا حضور در دانشگاه خودداری نمایید.

لازم به ذکر است راهنمای موارد فوق در اطلاعیه ثبت نام 1399/08/03 اعلام شده است که از پذیرفته شدگان محترم تقاضا می شود اطلاعیه ها را بصورت کامل مطالعه نمایند.

همچنین در خصوص ثبت نام در سامانه پویا در اطلاعیه ای که روز جمعه 1399/08/09پیامک آن ارسال شده است اعلام گردید که سامانه دارای اختلال می باشد و نیازی به ارسال مدارک در سامانه پویا نمی باشد.

+ چند نکته :
-- دانشجویانی که هنوز مدارک را پست نکرده اند دقت کنید نیازی به ارسال اسکن مدارک در CD یا DVD نمی باشد.

-- زمان شروع کلاسها با توجه به شرایط کرونایی کشور و در راستای رفاه حال دانشجویان از 24 آبان خواهد بود.

-- نحوه مشاهده برنامه کلاسی و سایر موارد اطلاع رسانی خواهد شد.

-- دانشجویان نوبت دوم (شبانه/شهریه پرداز) اطلاعیه مربوط به مبلغ و نحوه واریز شهریه اطلاع رسانی خواهد شد.

--  اسکن و ارسال مدارک در سامانه پویا را هرجا دیدین کلا لغو شد و نیازی نیست.

 -- نظام وظیفه مربوط به برادران منتظر اعلام سامانه جدید سازمان وظیفه عمومی هستیم که در صورت راه اندازی و تحویل یا عدم تحویل و اقدام جایگزین تا ابتدای آذر ماه اعلام خواهد شد.

با توجه به حجم پذیرفته شدگان مرکز و سوالات زیاد و تکراری از دانشجویان محترم تقاضا می گردد متن اطلاعیه ها را بصورت کامل مطالعه نمایند. به سوالات تکراری و سوالاتی که در متن اطلاعیه ها شرح داده شده پاسخی ارسال نخواهد شد.